JEDNA VIZIJA! JEDAN TIM! MNOGO TALENATA!

Mi nismo samo kompanija. Niti jednostavan sinonim za modu, kako mnogi misle. MI SMO PORODICA! Porodica ljudi koji su strastveni, posvećeni i inovativni.

Strast prema modi, sloboda misljenja i razmena ideja - je ono u sta verujemo. Ukoliko delite naša verovanja, želite da postanete deo našeg tima, individualno se razvijate i aplicirate za neku od pozicija u kompaniji TIFFANY PRODUCTION, na pravom ste mestu!

Kompanija "Tiffany Production doo" raspisuje konkurs za radno mesto: Trgovac za grad Sremska Mitrovica.

Opis posla

  • Primanje, izlaganje i prodaja robe;
  • Izgrađivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima;
  • Praćenje asortimana proizvoda;
  • Rad na fiskalnoj kasi;
  • Održavanje urednosti radnog prostora;
  • Druga zaduženja po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • Komunikativnost, inicijativa, entuzijazam;
  • Izražene prodajne veštine i veštine prezentacije;
  • Ljubaznost, pedantnost, preciznost i efikasnost u radu;
  • Visok stepen samoinicijative i timska orijentacija;
  • Etičan pristup radu, odgovornost i sistematičnost;
  • Spremnost za rad u smenama;
  • Osnovno znanje rada na računaru.

Zaposlenima nudimo:

  • Stimulativnu platu;
  • Rad u uspešnom timu;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Konstantnu edukaciju.

Konkurs je otvoren do 15. maja. Biografije možete slati na mejl [email protected]

www.tiffanyproduction.com koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti sajta. Ukoliko nastavite sa korišćenjem sajta, smatra se da ste saglasni sa našim uslovima korišćenja, politikom privatnosti i potvrđujete prihvatanje kolačića na njegovim stranicama.

x